O společnosti

Jmenuji se Čeněk Adamec a detailing, renovace a ochrana laků je pro mě nejen prací, ale také obrovským koníčkem.

Tady to začalo

 V roce 2015 kdy jsem začal objevovat rozmanitost mého řemesla. Nejdříve jako koníček. Občas nablejskat auto někomu z rodiny nebo kámošům. Začalo mi to dávat smysl. Od té doby jsem se učil, zkoušel všechny možné produkty, abych pro Vás našel prostě to nejlepší. A ono se to po pár letech povedlo...

Nanopovlaky

Od roku 2016 jsme jako jediný v Jižních čechách splnili podmínky a následně získali certifikaci na aplikaci Nano Keramických povlaků Nano Ceramic Protect o tvrdosti 9H a výdrží až 5 let. Díky naším výsledkům jsem byl roce 2019 vybrán jako jeden ze 3 školitelů pro značku Nano Ceramic Protect pro ČR a SK.

Ochranné PPF folie

Už od roku 2019 jsem po foliích pokukoval. Zkoušel jsem je, Chtěl jsem se dál posouvat ale pořád jsem nacházel nějaké háčky. Jedna značka neměla hezký vzhled, druhá neměla pořádnou odolnost, všechny folie se museli řezat přímo na autě. To se mi nelíbilo. Nechtěl jsem po laku nového auta jezdit nožem. A pak to přišlo. Objevil jsem značku MagnusPro ta mě okouzlila. Dokonalý vzhled, keramická vrstva, samohojivé schopnosti. A hlavně naprosto bezpečná aplikace.Díly jsou totiž předem předřezané strojem podle databáze přímo na daný vůz. 

Můj přístup k řemeslu

Naše firemní filozofie není o tom ze zákazníků jednorázově "vytahat" peníze, ale o dlouhodobé spolupráci a individuálním přístupu k nim. Zanecháváme kvalitní výsledky a soustředíme se i na ty nejmenší detaily, protože jen z dobře odvedené práce můžeme mít radost, a to nejen my, ale i vy..

Stejně tak jako vy, i vaše vozidlo stárne. Vaše stárnutí bohužel nezastavíme, ale opotřebení Vašeho vozu umíme značně zpomalit. Myslíme si, že pokud si člověk koupí auto, a je jedno jestli nové či ojeté, měl by se o něj starat a dát mu určitou péči a ochranu, aby stárnutí vozu a pokles jeho ceny na trhu výrazně zpomalil.

 

Webdesign by Lewest.cz