O společnosti

Jsme nadšenci z jižních Čech, pro kterou je detailingové čištění a ochrana laků nejen prací, ale také obrovským koníčkem. Pracujeme pouze s nejvybranější autokosmetikou Hand Wash , Starbrite a Scholl Concepts. To vše za po mocí nejkvalitnějších strojů Rupes. Tento přístup nám zaručí jistotu v pracovním procesu a vždy dokonalý výsledek.

Od roku 2016 jsme jako jediní v Jižních čechách splnili podmínky a následně získali certifikaci na aplikaci Nano Keramických povlaků Nano Ceramic Protect o tvrdosti 9H a výdrží až 5 let.

Naše firemní filozofie není o tom ze zákazníků jednorázově "vytahat" peníze, ale o dlouhodobé spolupráci a individuálním přístupu k nim. Zanecháváme kvalitní výsledky a soustředíme se i na ty nejmenší detaily, protože jen z dobře odvedené práce můžeme mít radost, a to nejen my, ale i vy..

Stejně tak jako vy, i vaše vozidlo stárne. Vaše stárnutí bohužel nezastavíme, ale opotřebení Vašeho vozu umíme značně zpomalit. Myslíme si, že pokud si člověk koupí auto, a je jedno jestli nové či ojeté, měl by se o něj starat a dát mu určitou péči a ochranu, aby stárnutí vozu a pokles jeho ceny na trhu výrazně zpomalil.

 

Webdesign by Lewest.cz