O společnosti

Jmenuji se Čeněk Adamec a detailingové čištění a ochrana laků je pro mě nejen prací, ale také obrovským koníčkem. Vše to začalo v roce 2015 kdy jsem začal objevovat rozmanitost mého řemesla. Pracuji pouze s nejvybranější autokosmetikou Nano ceramic protect , Starbrite a Scholl Concepts. To vše za po mocí nejkvalitnějších strojů Rupes. Tento přístup mi zaručí jistotu v pracovním procesu a vždy dokonalý výsledek.

Od roku 2016 jsme jako jediný v Jižních čechách splnili podmínky a následně získali certifikaci na aplikaci Nano Keramických povlaků Nano Ceramic Protect o tvrdosti 9H a výdrží až 5 let. Díky naším výsledkům jsem byl roce 2019 vybrán jako jeden ze 3 školitelů pro značku Nano Ceramic Protect pro ČR a SK

Naše firemní filozofie není o tom ze zákazníků jednorázově "vytahat" peníze, ale o dlouhodobé spolupráci a individuálním přístupu k nim. Zanecháváme kvalitní výsledky a soustředíme se i na ty nejmenší detaily, protože jen z dobře odvedené práce můžeme mít radost, a to nejen my, ale i vy..

Stejně tak jako vy, i vaše vozidlo stárne. Vaše stárnutí bohužel nezastavíme, ale opotřebení Vašeho vozu umíme značně zpomalit. Myslíme si, že pokud si člověk koupí auto, a je jedno jestli nové či ojeté, měl by se o něj starat a dát mu určitou péči a ochranu, aby stárnutí vozu a pokles jeho ceny na trhu výrazně zpomalil.

 

Webdesign by Lewest.cz