Strojní renovace laku

Přijde vám že Váš lak už není jak zrcadlo? Máte lak plný škrábanečků z myčky? Nebo jste zkoupily vůz z druhé ruky a prostě to ní ono? Tak to jste tu správně.

Co je strojní renovace laku?

Laku Vašeho automobilu ubírá na kráse klasické dení situace. Škrábance od větví ale například i kartáčová myčka, mytí automobilu nevhodným způsobem a celkově špatný přístup k údržbě laku. Tyto vady na kráse však umím vyřešit. Za 9 let v oboru se na Váš vůz podívám a vím přesně co se musí udělat. Můj arzenál strojních leštiček v kombinaci s mými zkušenostmi dokáže za pár dní doslova zázraky. 

1-stupňová korekce laku

od 1 dne

od 7 300,- s DPH

 • Program je vhodný převážně u nových automobilů, které nemají hodně poškozený lak. Nebo v případě, že chcete na laku Vašeho vozu odstranit drobné škrábanečky "sluníčka" a jde vám převážně o pozvednutí lesku, ale nechcete do vozu investovat větší obnos.
 • Proces provádíme strojním leštěním za pomocí jednostupňové pasty a středně tvrdého kotouče, tak získáme v první fázi odstranění lehkých poškození a na závěr dosáhneme pěkného lesku a vyhlazení laku.
 • Většinou je tímto krokem odstraněno 60 - 70 % viditelných defektů laku
 • Prodáváte svůj vůz? Využijte tento program, který dle našich zkušeností pozvedne cenu vozu více než o cenu, kterou si za službu účtujeme.

 

2-stupňová korekce laku

od 2 dnů

od 11 000,- s DPH

 • Tento program je pro laika na první pohled většinou neznatelný od úplné korekce, je to v našich očích ideální stav hranice úběru laku a skvělým výsledkem pro auta na běžné ježdění, kde se počítá s tím, že vlivem používaní vozu můžou vzniknout další defekty a škrábanečky.
 • Tento program doporučujeme všem, kteří chtějí mít lak v perfektní kondici, ale přesto vůz používají na běžné ježdění.
 • Proces provádíme strojně, a to tak, že v prvním kroku odstraníme hrubým kotoučem a pastou téměř všechna poškození laku. V druhém kroku za pomocí jemného kotouče a pasty odstraníme jemné stopy po prvním kroku leštění a vytáhneme lesk na maximum.
 • Většinou je tímto krokem odstraněno 85 - 90 % viditelných defektů laku.

 

Úplná korekce laku

od 3 dnů

od 13 000,- s DPH

 • Tento program je pro opravdové nadšence, kteří se spokojí jen s pocitem, že pro svůj vůz udělali naprosté maximum.
 • Proces provádíme tak, že hlubší škrábance zabrušujeme smirkovými papíry pod vodou, broušením odstraňujeme "pomerančovou kůru" a další velké defekty laku (záleží na přání zákazníka).
 • Dále pokračujeme v renovaci několikastupňovým strojním leštěním hrubými a jemnými pastami, podobně jako je to u dvoustupňové korekce laku.
 • Většinou je tímto krokem odstraněno až 99 % vad laku.

Není Vám něco jasné? Nevíte jaký program si vybrat? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 602 456 486. Rádi Vám vše vysvětlíme a pomůžeme vybrat to správné pro Váš vůz.

Před korekcí musí být lak dokonale čistý a dekontaminovaný, více zde. Po korekci je lak nutno ošetřit například voskem či některým z našich Nano přípravků.

 

Webdesign by Lewest.cz