Ochranné ppf fólie

Už vás nebaví lak poškozený od nenechavců s klíčemi, větví po cestě na chatu? Nebo předek auta osekaný od kamínků ze silnice? Tak to jste u Nás správně

Hlavní výhody MAGNUS PRO oproti běžným PPF foliím na trhu:

  • Životnost a záruka 10 let a více
  • Strojem připravené části přímo na váš vůz- Žádné řezání přímo na laku
  • Nádherný a hluboký lesk
  • Tloušťka 215 mikronů - 4x silnější než vrstva laku
  • Dokonalé samočistící schopnosti
  • Již z výroby obsahuje samo regenerační keramickou vrstvu
  • Folie Magnus Pro můžete zahrnout do havarijního pojištění

Co je folie MAGNUS PRO?

Folie MAGNUS PRO disponuje opravdu luxusním sklovitým efektem. Je vysoce odolná, ale zároveň extrémně pružná. Díky tloušťce 215 mikronů (4 x silnější než lak) dokáže odolat většině škrábanců (například od větví, nebo klíčů), nebo klasickým odřeninám na parkovišti. Díky její pružnosti dokáže značně snížit proseknutí laku od letícího kamínku. Folie již z výroby obsahuje keramickou vrstvu, díky které dokáže samo zapravovat drobné škrábance vzniklé například neodborným mytím. A to pouhým působením sluníčka.

Je aplikace folie šetrná?

U nás ano. Máme totiž k dispozici dokonalou databázi vozů, díky které nám stroj předem připraví přesné díly přímo na váš vůz. Tím pádem neřežeme folii na laku, jak tomu bývá u konkurenčních výrobků. Folie je tak mnohem méně vidět a nevzniká riziko proříznutí laku při aplikaci.

Lesklý nebo matný vzhled?

PPF folie totiž nabízíme jak v LESKLÉM i MATNÉM provedení. To znamená, že dokážeme z lesklého vozu udělat matný a naopak.

Mám zájem a chci znát cenu.

Máte zájem o celo polep, či polep určitých částí vašeho vozu ? Neváhejte nám zavolat na číslo 602 456 486, Nebo rovnou klikněte na nezávazný poptávkový formulář a já se vám ozvu zpět s konkrétní nabídkou na Váš vůz.

 

Poptávkový formulář

Webdesign by Lewest.cz