Ochranné ppf fólie

UŽ VÁS NEBAVÍ POŠKOZENÝ LAK OD NENECHAVCŮ S KLÍČEMI, VĚTVÍ PO CESTĚ NA CHATU, NEBO SNAD ODSEKNUTÝ LAK OD LETÍCÍHO KAMÍNKU? TAK TO JSTE U NÁS SPRÁVNĚ!!!

Co je folie MAGNUS PRO?

Folie MAGNUS PRO disponuje opravdu luxusním sklovitým efektem. Je vysoce odolná, ale zároveň extrémně pružná. Díky tloušťce 215 mikronů (4 x silnější než lak) dokáže odolat většině škrábanců (například od větví, nebo klíčů), nebo klasickým odřeninám na parkovišti. Díky její pružnosti dokáže značně snížit proseknutí laku od letícího kamínku. Folie již z výroby obsahuje keramickou vrstvu, díky které dokáže samo zapravovat drobné škrábance vzniklé například neodborným mytím. A to pouhým působením sluníčka.

ŚETRNÁ APLIKACE

Máme k dispozici dokonalou databázi vozů, díky které nám stroj předem připraví přesné díly přímo na váš vůz. Tím pádem NEŘEŽEME FOLII NA LAKU, jak tomu bývá u konkurenčních výrobků. Folie je tak mnohem méně vidět a nevzniká riziko proříznutí laku při aplikaci.

LESKLÝ ČI MATNÝ VZHLED?

PPF folie totiž nabízíme jak v lesklím tak i v matním provedení. To znamená, že dokážeme z lesklého vozu udělat matný a naopak.

Máte zájem o celo polep, či polep určitých částí vašeho vozu ? Neváhejte nám zavolat na číslo 602 456 486. Nebo pošlete poptávku na objedávky@cisty-kary.cz

Hlavní výhody MAGNUS PRO oproti běžným PPF foliím na trhu:

  • Životnost až 10 let
  • Strojem připravené části přímo na díl = ŽÁDNÉ ŘEZÁNÍ NA LAKU
  • Nádherný a hluboký lesk
  • Tloušťka 215 mikronů (4x silnější než vrstva laku)
  • Dokonalé samočistící schopnosti
  • Již z výroby obsahuje samo regenerační keramickou vrstvu
  • Folie Magnus Pro můžete zahrnout do havarijního pojištění

FOLIE MAGNUS PRO je založena na revoluční nanotechnologii využívající kovalentní vazbu atomů. Ochranná fólie má regenerační schopnost a extrémně stabilní polymerovou strukturu pro dlouhotrvající odolnost a životnost. Ochranná fólie MAGNUS PRO byla TESTOVÁNA v SGS laboratoři a získala certifikát kvality.

 

Webdesign by Lewest.cz